Käytämme evästeitä räätälöidäksemme sisältöä ja mainoksia, tarjotaksemme sosiaalisen median toimintoja ja analysoidaksemme liikennettä. Lisäksi tarjoamme sosiaalisen median, mainonnan ja analytiikan yhteistyökumppaneillemme tietoja siitä, miten käytät sivustoamme. Jos jatkat sivuston käyttöä, hyväksyt evästeemme.
Huomaa: hinnat koskevat renkaita ilman vannetta. Renkaiden koosta riippuen urakuviossa voi olla muutoksia.
Avon

Avon  AM63 Viper Stryke

140/70-14 TL 68S takapyörä

Avon - Englantilainen rengasvalmistaja, alkuperäiset varusteet Aston Martiniin, 007 lähettää terveisiä, korkean suorituskyvyn keskihintaluokan renkaat

Rengaskoko
140/70-14 TL 68S takapyörä 
Muuta  
Saatavuus
rajallinen määrä
Nopeus
S  :  Hyväksytty  jopa 180 km/h
EAN
0029142630944
Tuotenumero
GI-R-118971GA
128,15
+ 1,82 € kierrätysmaksu ha-renkaat = 129,97 €
Maksuton toimitus *
3 - 5 arkipäivän toimitusaika **
30 päivän palautusoikeus
Yli 520 asennuskumppania Suomessa

Lisää tuote vertailuun

# Avon AM63 Viper Stryke -renkaat Avon AM63 Viper Stryke on suorituskykyinen kesärenkaa, joka on suunniteltu tarjoamaan luotettavaa käyttäytymistä ja lyhyttä pysähtymismatkaa kuivalla asfaltilla. Sen moderni reuna-arkkitehtuuri parantaa ohjaustarkkuutta ja vakautta korkeissa nopeuksissa, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan päivittäisiin ajotarpeisiin sekä ajoneuvon hallintaan viidakossa. Tämä renkamerkki yhdistää kestävän kulumerkinnän suorituskykyiseen suihkunpoistoon, jolloin ajominen tapahtuu turvallisesti myös kostealla tiellä. Renkaan rakenne on optimoitu vähentämään vierintävastusta, mikä edistää polttoaineen säästöä ja vähentää päästöjä. Onko AM63 Viper Stryke sopiva kaikille autoille? Kyllä, sitä on saatavilla monissa kokoissa eri ajoneuvomalleihin. Haluatko pitkäikäisiä renkaita? Niiden kulutusominaisuudet on suunniteltu tarjoamaan tasapainoista ja pitkäaikaista suorituskykyä.

AM63ViperStryke tyre review

Keskiarvo 2 Testitulokset
Pito kuivalla tiellä
Jarrutusominaisuudet kuivalla tiellä
Pito märällä tiellä
Jarrutusominaisuudet märällä tiellä
Pito lumisella tiellä
Ajomukavuus
Sisäinen melu
Renkaan kuluminen
Polttoaineenkulutus
Ajetut kilometrit 62187

Goodyear S.A. Innovation Center

Avenue Gordon Smith, 7750, Colmar-Berg, Luxembourg

+3227115111

 [email protected]

* Hinnat sisältävät ALV:n sekä postitus- ja pakkauskulut. Suomi.
** Yli 90 % tilauksista toimitetaan asiakkaillemme annetussa toimitusajassa.

GigaRengas-uutiskirje!

Tilaa uutiskirje nyt, jotta et missaa enää yhtäkään tarjousta!
Huipputarjouksia Testituloksia ja tuoteuutisia Suosituksia